• Taimelamp LED10W Taimelambipirn
  Taimelambid ei tekita UV-kiirgust, küll aga palju taimele vajalikke siniseid ja punaseid lainepikkusi mis soodustavad fotosünteesi. Taimelambi pirni saab kasutada näiteks seina-, põranda-, või laualampides kui see valgus taimedele suunata. Kuigi silmale tundub valgus suhteliselt neutraalne külm valgus, ei sobi see ruumi üldiseks valgustamiseks. Lülitamisel süttib valgus kohe ja ei ole hämardatav.
 • Taimelamp LED Taimelamp - valgusti pirn taimedele
  LED-taimelambipirn on võimsusega 5 W ja sobib standardsesse E27 lambipessa seina-, põranda-, või laualampides. Spetsiaalne taimelamp ei muutu liiga kuumaks  ning seetõttu ei  kõrveta taimede lehti. Taimelamp ei tekita UV-kiirgust, küll aga palju taimele vajalikke siniseid ja punaseid lainepikkusi mis soodustavad fotosünteesi ja tugevdab taimi. Vajalikus koguses valgust väldib taimede kasvukuju väljavenimist.
 • Valgusti taimedele Valgusti taimedele
  Taimelambi abil saate oma taimedele valgustingimusi parandada nii talvel kui aastaringi ruumis piisava päikesevalguse puudumisel. Sobib igas kasvufaasis olevate taimedele lisavalguse andmiseks. Paigaldamiseks ühendage lambi toitejuhe pistikupessa ja riputage lamp taimede kohale näiteks lakke või aknaorva. Lambi ümbrise peal on lüliti ja 3 meetise toitejuhtme otsas europistik. Lambi kuppel on valmistatud valget värvi polükarbonaadist, sees on sümmeetriline peegelpind mis hajutab valguse ühtlaselt.  Kaasas on taimelambipirn,  konks riputamiseks ja konksukate. Taimelambid ei tekita UV-kiirgust, küll aga palju taimele vajalikke siniseid ja punaseid lainepikkusi mis soodustavad fotosünteesi. Kuigi silmale tundub see valgus suhteliselt neutraalne valge valgus, ei sobi see ruumi üldiseks valgustamiseks. Lülitamisel süttib valgus kohe ja ei ole hämardatav.
 • Soodsa hinnaga!
  Taimesein kahele taimele

  Taimesein Dark 2B1 37x20xh29cm

  115,00 
  Kiire tarne. Taimeseina raam on valmistatud veekindlast vineerist. Raami sisuks on spetsiaalsed ilmastikukindlast PVC-st moodulid, millele on sisse projekteeritud veereservuaaridega niisutussüsteem. Komplekti kuuluvad taimepotid võimaldavad soovi korral taimi taimeseinast eraldi välja tõsta või lihtsalt ümber paigutada. Potid on läbimõõduga 14 cm ja mahutavusega 1,2 liitrit. Kastmiseks tuleb taimeseina peal olevasse avasse asetada lehter ning valada vett. Veereservuaar on täitunud ja vee valamine tuleb lõpetada, kui taimeseina all olevast ülevoolu avast hakkab vett nirisema. NB! Enne kastmise alustamist tuleb ülevoolu ava alla asetada anum (kuulub koos riputuskonksuga komplekti). Paigaldamiseks on taimeseina tagaküljel kaks ava, tänu millele on raami lihtne seina kinnitatud kruvide otsa riputada. Taimesein sobib sisetingimustesse: eluruumid, köök, kontor, restoran  ja välitngimustesse: rõdu, terass, maja fassaad (soovitavalt otsese vihma eest kaitstud kohtadesse). Taimed ei kuulu komplekti.
 • Lilletorni värv antiikroheline Umarapohjaline lilletorn

  Lilletorn kõrgusega 1 meeter

  549,00 678,00 
  Mõõdud: Kõrgus  101 cm (ilma taimedeta) Põhja läbimõõt 60 cm Tasandite arv 6 Tühikaal 30 kg Mahutavus - 125 liitrit Soovitatav taimede arv - 50 tk Materjal - Kuumtsingitud metall + pulbervärv Sobib kasutamiseks välistingimustes Muld ja taimed ei kuulu komplekti Tarneaeg 3-4 nädalalt.  Toode tarnitakse osadena    

 • Soodsa hinnaga!

  Taimesein Light 2G1

  99,00 
  Mõõdud: 37 x 20 x h29 cm Taimeseina korpus on valmistatud veekindlast vineerist. Raami sisuks on spetsiaalsed ilmastikukindlast PVC-st moodulid, millele on sisse projekteeritud veereservuaaridega niisutussüsteem. Komplekti kuuluvad taimepotid võimaldavad soovi korral taimi taimeseinast eraldi välja tõsta või lihtsalt ümber paigutada. Potid on läbimõõduga 14 cm ja mahutavusega 1,2 liitrit. Kastmiseks tuleb taimeseina peal olevasse avasse asetada lehter ning valada vett. Veereservuaar on täitunud ja vee valamine tuleb lõpetada, kui taimeseina all olevast ülevoolu avast hakkab vett nirisema. NB! Enne kastmise alustamist tuleb ülevoolu ava alla asetada anum (kuulub koos riputuskonksuga komplekti). Paigaldamiseks on korpuse tagaküljel kaks ava, tänu millele on raami lihtne seina kinnitatud kruvide otsa riputada. Taimesein sobib sisetingimustesse: eluruumid, köök, kontor, restoran  ja välitngimustesse: rõdu, terass, maja fassaad (soovitavalt otsese vihma eest kaitstud kohtadesse). Taimed ei kuulu komplekti.
 • Soodsa hinnaga!

  Taimesein Light 8B4

  179,00 
  Mõõdud: 37 x 20 x h84,5 cm Taimeseina korpus on valmistatud veekindlast vineerist. Raami sisuks on spetsiaalsed ilmastikukindlast PVC-st moodulid, millele on sisse projekteeritud veereservuaaridega niisutussüsteem. Komplekti kuuluvad taimepotid võimaldavad soovi korral taimi taimeseinast eraldi välja tõsta või lihtsalt ümber paigutada. Potid on läbimõõduga 14 cm ja mahutavusega 1,2 liitrit. Kastmiseks tuleb taimeseina peal olevasse avasse asetada lehter ning valada vett. Veereservuaar on täitunud ja vee valamine tuleb lõpetada, kui taimeseina all olevast ülevoolu avast hakkab vett nirisema. NB! Enne kastmise alustamist tuleb ülevoolu ava alla asetada anum (kuulub koos riputuskonksuga komplekti). Paigaldamiseks on korpuse tagaküljel kaks ava, tänu millele on raami lihtne seina kinnitatud kruvide otsa riputada. Taimesein sobib sisetingimustesse: eluruumid, köök, kontor, restoran  ja välitngimustesse: rõdu, terass, maja fassaad (soovitavalt otsese vihma eest kaitstud kohtadesse). Taimed ei kuulu komplekti.
 • Mõõdud: laius 62 x  kõrgus 172 x 21cm  Värv: Must    Tarneaeg:  3-4 nädalalt. Toode on komplekteeritud ja kasutamisvalmis. Taimesein Growall on ruumisäästlik lahendus 36-le taimele. Taimed ei kuulu komplekti. Korpuse raam on valmistatud metallist ja tagasein vastupidavast mööbliplaadist. Korpuse sisuks on taaskasutatud materjalist toodetud PVC-st kastmissüsteemiga moodulid. Toode on niiskuse ja lekkekindel. Komplekti kuuluvad taimepotid võimaldavad soovi korral taimi seinaaiast eraldi välja tõsta või lihtsalt ümber paigutada. Potid on läbimõõduga 14 cm ja mahutavusega 1,2 liitrit. Taimeseina tühikaal vee ja taimedeta on 40 kg. Taimesein sobib vertikaalseks taimekasvatuseks sise-ja välistingimustes. Kastmiseks tuleb taimeseina ülemise rea nurgapotid moodulitest välja tõsta ja vesi moodulitesse valada. Edasi jaguneb vesi ülevoolusüsteemina kõikidesse moodulitesse. Taimed saavad vee kätte poti põhjas olevate avade kaudu. Ühele kastmiskorrale kulub maksimaalselt  14 liitrit vett. Kastmise sagedus sõltub taimede vajadusest, kasvukohast, päikesest, temperatuurist ning õhuniiskusest. Paigaldamiseks on korpuse tagaküljel kaks ava. Kinnitage tugevad kruvid seina sisse ja riputage rõduaed seinale.  
 • Mõõdud: laius 62 x  kõrgus 172 x 21cm  Värv: valge, sisu helehall    Tarneaeg:  3-4 nädalalt. Toode on komplekteeritud ja kasutamisvalmis. Taimesein Growall on ruumisäästlik lahendus 36-le taimele. Taimed ei kuulu komplekti. Korpuse raam on valmistatud metallist ja tagasein vastupidavast mööbliplaadist. Korpuse sisuks on taaskasutatud materjalist toodetud PVC-st kastmissüsteemiga moodulid. Toode on niiskuse ja lekkekindel. Komplekti kuuluvad taimepotid võimaldavad soovi korral taimi seinaaiast eraldi välja tõsta või lihtsalt ümber paigutada. Potid on läbimõõduga 14 cm ja mahutavusega 1,2 liitrit. Taimeseina tühikaal vee ja taimedeta on 40 kg. Taimesein sobib vertikaalseks taimekasvatuseks sise-ja välistingimustes. Kastmiseks tuleb taimeseina ülemise rea nurgapotid moodulitest välja tõsta ja vesi moodulitesse valada. Edasi jaguneb vesi ülevoolusüsteemina kõikidesse moodulitesse. Taimed saavad vee kätte poti põhjas olevate avade kaudu. Ühele kastmiskorrale kulub maksimaalselt  14 liitrit vett. Kastmise sagedus sõltub taimede vajadusest, kasvukohast, päikesest, temperatuurist ning õhuniiskusest. Paigaldamiseks on korpuse tagaküljel kaks ava. Kinnitage tugevad kruvid seina sisse ja riputage rõduaed seinale.  
 • Taimesein Growall-HGLB

  1080,00 1180,00 
  Mõõdud: laius 62 x  kõrgus 190 x sügavus 21cm  Värv: must    Tarneaeg:  3-4 nädalalt. Toode on komplekteeritud ja kasutamisvalmis. Taimesein Growall on ruumisäästlik lahendus 36-le taimele. Taimed ei kuulu komplekti. Korpuse raam on valmistatud metallist ja tagasein vastupidavast mööbliplaadist. Korpuse sisuks on taaskasutatud materjalist toodetud PVC-st kastmissüsteemiga moodulid. Toode on niiskuse ja lekkekindel. Komplekti kuuluvad taimepotid võimaldavad soovi korral taimi seinaaiast eraldi välja tõsta või lihtsalt ümber paigutada. Potid on läbimõõduga 14 cm ja mahutavusega 1,2 liitrit. Taimeseina tühikaal vee ja taimedeta on 45 kg. Taimesein sobib kasutamiseks sise-ja välistingimustes.  Tuulisel alal on soovitav taimesein fikseerida sobivate kinnitustega. Kastmiseks tuleb taimeseina ülemise rea nurgapotid moodulitest välja tõsta ja vesi moodulitesse valada. Edasi jaguneb vesi ülevoolusüsteemina kõikidesse moodulitesse. Taimed saavad vee kätte poti põhjas olevate avade kaudu. Ühele kastmiskorrale kulub maksimaalselt  14 liitrit vett. Kastmise sagedus sõltub taimede vajadusest, kasvukohast, päikesest, temperatuurist ning õhuniiskusest. Kastmise lihtsustamiseks on võimalik valida taimesein koos veeühenduskomplektiga Waterkit 4  

 • Taimesein Growall-HGLW

  1080,00 1180,00 
  Mõõdud: laius 62 x  kõrgus 190 x sügavus 21cm  Värv: must    Tarneaeg:  3-4 nädalalt. Toode on komplekteeritud ja kasutamisvalmis. Taimesein Growall on ruumisäästlik lahendus 36-le taimele. Taimed ei kuulu komplekti. Korpuse raam on valmistatud metallist ja tagasein vastupidavast mööbliplaadist. Korpuse sisuks on taaskasutatud materjalist toodetud PVC-st kastmissüsteemiga moodulid. Toode on niiskuse ja lekkekindel. Komplekti kuuluvad taimepotid võimaldavad soovi korral taimi seinaaiast eraldi välja tõsta või lihtsalt ümber paigutada. Potid on läbimõõduga 14 cm ja mahutavusega 1,2 liitrit. Taimeseina tühikaal vee ja taimedeta on 45 kg. Taimesein sobib kasutamiseks sise-ja välistingimustes.  Tuulisel alal on soovitav rõduaed fikseerida sobivate kinnitustega. Kastmiseks tuleb taimeseina ülemise rea nurgapotid moodulitest välja tõsta ja vesi moodulitesse valada. Edasi jaguneb vesi ülevoolusüsteemina kõikidesse moodulitesse. Taimed saavad vee kätte poti põhjas olevate avade kaudu. Ühele kastmiskorrale kulub maksimaalselt  14 liitrit vett. Kastmise sagedus sõltub taimede vajadusest, kasvukohast, päikesest, temperatuurist ning õhuniiskusest. Kastmise lihtsustamiseks on võimalik valida rõduaed koos veeühenduskomplektiga Waterkit 4

 • Soodsa hinnaga!

  Taimesein Dark 4B1 66,5x20xh29cm

  155,00 
  Kiire tarne. Taimeseina raam on valmistatud veekindlast vineerist. Raami sisuks on spetsiaalsed ilmastikukindlast PVC-st moodulid, millele on sisse projekteeritud veereservuaaridega niisutussüsteem. Komplekti kuuluvad taimepotid võimaldavad soovi korral taimi taimeseinast eraldi välja tõsta või lihtsalt ümber paigutada. Potid on läbimõõduga 14 cm ja mahutavusega 1,2 liitrit. Kastmiseks tuleb taimeseina peal olevasse avasse asetada lehter ning valada vett. Veereservuaar on täitunud ja vee valamine tuleb lõpetada, kui taimeseina all olevast ülevoolu avast hakkab vett nirisema. Nüüd tuleb lehter asetada teise kastmisavasse ja tegevust korrata.  NB! Enne kastmise alustamist tuleb ülevoolu ava alla asetada anum (kuulub koos riputuskonksuga komplekti). Paigaldamiseks on taimeseina tagaküljel kaks ava, tänu millele on raami lihtne seina kinnitatud kruvide otsa riputada. Taimesein sobib sisetingimustesse: eluruumid, köök, kontor, restoran  ja välitngimustesse: rõdu, terass, maja fassaad (soovitavalt otsese vihma eest kaitstud kohtadesse). Taimed ei kuulu komplekti.
 • Soodsa hinnaga!

  Taimesein Dark 4B2 37x20xh47,5cm

  155,00 
  Kiire tarne Taimeseina raam on valmistatud veekindlast vineerist. Raami sisuks on spetsiaalsed ilmastikukindlast PVC-st moodulid, millele on sisse projekteeritud veereservuaaridega niisutussüsteem. Komplekti kuuluvad taimepotid võimaldavad soovi korral taimi taimeseinast eraldi välja tõsta või lihtsalt ümber paigutada. Potid on läbimõõduga 14 cm ja mahutavusega 1,2 liitrit. Kastmiseks tuleb taimeseina peal olevasse avasse asetada lehter ning valada vett. Veereservuaarid on täitunud ja vee valamine tuleb lõpetada, kui taimeseina all olevast ülevoolu avast hakkab vett nirisema. NB! Enne kastmise alustamist tuleb ülevoolu ava alla asetada anum (kuulub koos riputuskonksuga komplekti). Paigaldamiseks on taimeseina tagaküljel kaks ava, tänu millele on raami lihtne seina kinnitatud kruvide otsa riputada. Taimesein sobib sisetingimustesse: eluruumid, köök, kontor, restoran  ja välitngimustesse: rõdu, terass, maja fassaad (soovitavalt otsese vihma eest kaitstud kohtadesse). Taimed ei kuulu komplekti.
 • Soodsa hinnaga!

  Taimesein Dark 8B2 66,5x20x47,5cm

  190,00 
  Kiire tarne Taimeseina korpus on valmistatud veekindlast vineerist. Korpuse  sisuks on spetsiaalsed ilmastikukindlast PVC-st moodulid, millele on sisse projekteeritud veereservuaaridega niisutussüsteem. Komplekti kuuluvad taimepotid võimaldavad soovi korral taimi taimeseinast eraldi välja tõsta või lihtsalt ümber paigutada. Potid on läbimõõduga 14 cm ja mahutavusega 1,2 liitrit. Kastmiseks tuleb taimeseina peal olevasse avasse asetada lehter ning valada vett. Veereservuaarid on täitunud ja vee valamine tuleb lõpetada, kui taimeseina all olevast ülevoolu avast hakkab vett nirisema. Nüüd tuleb lehter asetada teise kastmisavasse ja tegevust korrata.  NB! Enne kastmise alustamist tuleb ülevoolu ava alla asetada anum (kuulub koos riputuskonksuga komplekti). Paigaldamiseks on taimeseina tagaküljel kaks ava, tänu millele on raami lihtne seina kinnitatud kruvide otsa riputada. Taimesein sobib sisetingimustesse: eluruumid, köök, kontor, restoran  ja välitngimustesse: rõdu, terass, maja fassaad (soovitavalt otsese vihma eest kaitstud kohtadesse). Taimed ei kuulu komplekti.
 • Soodsa hinnaga!

  Taimesein Dark 8B4 37x20x84,5cm

  190,00 
  Kiire tarne Mõõdud: 37x20x84,5cm Taimeseina korpus on valmistatud veekindlast vineerist. Korpuse  sisuks on spetsiaalsed ilmastikukindlast PVC-st moodulid, millele on sisse projekteeritud veereservuaaridega niisutussüsteem. Komplekti kuuluvad taimepotid võimaldavad soovi korral taimi taimeseinast eraldi välja tõsta või lihtsalt ümber paigutada. Potid on läbimõõduga 14 cm ja mahutavusega 1,2 liitrit. Kastmiseks tuleb taimeseina peal olevasse avasse asetada lehter ning valada vett. Veereservuaarid on täitunud ja vee valamine tuleb lõpetada, kui taimeseina all olevast ülevoolu avast hakkab vett nirisema. NB! Enne kastmise alustamist tuleb ülevoolu ava alla asetada anum (kuulub koos riputuskonksuga komplekti). Paigaldamiseks on taimeseina tagaküljel kaks ava, tänu millele on raami lihtne seina kinnitatud kruvide otsa riputada. Taimesein sobib sisetingimustesse: eluruumid, köök, kontor, restoran  ja välitngimustesse: rõdu, terass, maja fassaad (soovitavalt otsese vihma eest kaitstud kohtadesse). Taimed ei kuulu komplekti.
 • Soodsa hinnaga!

  Taimesein Light 4G1

  139,00 149,00 
  Selle toote tarneaeg hetkel 4 nädalalt Suurus: 66,5x20xh29cm Taimeseina raam  on valmistatud veekindlast vineerist. Raami sisuks on spetsiaalsed ilmastikukindlast PVC-st moodulid, millele on sisse projekteeritud veereservuaaridega niisutussüsteem. Komplekti kuuluvad taimepotid võimaldavad soovi korral taimi taimeseinast eraldi välja tõsta või lihtsalt ümber paigutada. Potid on läbimõõduga 14 cm ja mahutavusega 1,2 liitrit. Kastmiseks tuleb taimeseina peal olevasse avasse asetada lehter ning valada vett. Veereservuaar on täitunud ja vee valamine tuleb lõpetada, kui taimeseina all olevast ülevoolu avast hakkab vett nirisema. Nüüd tuleb lehter asetada teise kastmisavasse ja tegevust korrata.  NB! Enne kastmise alustamist tuleb ülevoolu ava alla asetada anum (kuulub koos riputuskonksuga komplekti). Paigaldamiseks on taimeseina tagaküljel kaks ava, tänu millele on raami lihtne seina kinnitatud kruvide otsa riputada. Taimesein sobib sisetingimustesse: eluruumid, köök, kontor, restoran  ja välitngimustesse: rõdu, terass, maja fassaad (soovitavalt otsese vihma eest kaitstud kohtadesse). Taimed ei kuulu komplekti.
 • Soodsa hinnaga!

  Taimesein Light 4G2 37x20xh47,5cm

  139,00 
  Mõõdud: laius 37 x sügavus 20x kõrgus 47,5 cm Taimeseina raam on valmistatud veekindlast vineerist. Raami sisuks on spetsiaalsed ilmastikukindlast PVC-st moodulid, millele on sisse projekteeritud veereservuaaridega niisutussüsteem. Komplekti kuuluvad taimepotid võimaldavad soovi korral taimi taimeseinast eraldi välja tõsta või lihtsalt ümber paigutada. Potid on läbimõõduga 14 cm ja mahutavusega 1,2 liitrit. Kastmiseks tuleb taimeseina peal olevasse avasse asetada lehter ning valada vett. Veereservuaar on täitunud ja vee valamine tuleb lõpetada, kui taimeseina all olevast ülevoolu avast hakkab vett nirisema. NB! Enne kastmise alustamist tuleb ülevoolu ava alla asetada anum (kuulub koos riputuskonksuga komplekti). Paigaldamiseks on taimeseina tagaküljel kaks ava, tänu millele on raami lihtne seina kinnitatud kruvide otsa riputada. Taimesein sobib sisetingimustesse: eluruumid, köök, kontor, restoran  ja välitngimustesse: rõdu, terass, maja fassaad (soovitavalt otsese vihma eest kaitstud kohtadesse). Taimed ei kuulu komplekti.
 • Soodsa hinnaga!
  Taimesein-Growert

  Taimesein Light 8G2

  179,00 
  Mõõdud: 66,5x20xh47,5 cm Taimeseina raam on valmistatud veekindlast vineerist. Raami sisuks on spetsiaalsed ilmastikukindlast PVC-st moodulid, millele on sisse projekteeritud veereservuaaridega niisutussüsteem. Komplekti kuuluvad taimepotid võimaldavad soovi korral taimi taimeseinast eraldi välja tõsta või lihtsalt ümber paigutada. Potid on läbimõõduga 14 cm ja mahutavusega 1,2 liitrit. Kastmiseks tuleb taimeseina peal olevasse avasse asetada lehter ning valada vett. Veereservuaar on täitunud ja vee valamine tuleb lõpetada, kui taimeseina all olevast ülevoolu avast hakkab vett nirisema. Nüüd tuleb lehter asetada teise kastmisavasse ja tegevust korrata.  NB! Enne kastmise alustamist tuleb ülevoolu ava alla asetada anum (kuulub koos riputuskonksuga komplekti). Paigaldamiseks on taimeseina tagaküljel kaks ava, tänu millele on raami lihtne seina kinnitatud kruvide otsa riputada. Taimesein sobib sisetingimustesse: eluruumid, köök, kontor, restoran  ja välitngimustesse: rõdu, terass, maja fassaad (soovitavalt otsese vihma eest kaitstud kohtadesse). Taimed ei kuulu komplekti.
 • Mõõdud: laius 52 x sügavus 13x kõrgus 50 cm Taimeseina raam on naturaalsest puidust ja viimistletud laki või värviga,   tagasein on veekindlast vineerist.  Taimeseina kastmine toimub raami peal olevatest avadest. Korpuse sisuks on spetsiaalsed ilmastikukindlast PVC-st moodulid, millele on sisse projekteeritud veereservuaaridega niisutussüsteem. Komplekti kuuluvad taimepotid võimaldavad soovi korral taimi taimeseinast eraldi välja tõsta või lihtsalt ümber paigutada. Potid on läbimõõduga 9 cm. Kastmiseks tuleb taimeseina peal olevasse avasse asetada lehter ning valada vett. Veereservuaar on täitunud ja vee valamine tuleb lõpetada, kui taimeseina all olevast ülevoolu avast hakkab vett nirisema. NB! Enne kastmise alustamist tuleb ülevoolu ava alla asetada anum (kuulub koos riputuskonksuga komplekti). Paigaldamiseks on taimeseina tagaküljel kaks ava, tänu millele on raami lihtne seina kinnitatud kruvide otsa riputada. Taimesein  sobib sisetingimustesse. Taimesein  sobib välitngimustesse juhul kui toode on kaetud vastava värvi või lakiga. Taimed ei kuulu komplekti.
 • Seda toodet ei ole hetkel müügis
  Mõõdud: laius 72,5 x sügavus 13x kõrgus 50 cm Taimeseina raam on naturaalsest puidust ja viimistletud laki või värviga,   tagasein on veekindlast vineerist.  Taimeseina kastmine toimub raami peal olevatest avadest. Korpuse sisuks on spetsiaalsed ilmastikukindlast PVC-st moodulid, millele on sisse projekteeritud veereservuaaridega niisutussüsteem. Komplekti kuuluvad taimepotid võimaldavad soovi korral taimi taimeseinast eraldi välja tõsta või lihtsalt ümber paigutada. Potid on läbimõõduga 9 cm. Kastmiseks tuleb taimeseina peal olevasse avasse asetada lehter ning valada vett. Veereservuaar on täitunud ja vee valamine tuleb lõpetada, kui taimeseina all olevast ülevoolu avast hakkab vett nirisema. Nüüd tuleb lehter asetada teise ja seejärel ka kolmandasse kastmisavasse ning tegevust korrata NB! Enne kastmise alustamist tuleb ülevoolu ava alla asetada anum (kuulub koos riputuskonksuga komplekti). Paigaldamiseks on taimeseina tagaküljel kaks ava, tänu millele on raami lihtne seina kinnitatud kruvide otsa riputada. Taimesein  sobib sisetingimustesse. Taimesein  sobib välitngimustesse juhul kui toode on kaetud vastava värvi või lakiga. Taimed ei kuulu komplekti.
 • Mõõdud: laius 33 x sügavus 13x kõrgus 38 cm Taimeseina raam on naturaalsest puidust ja viimistletud laki või värviga,   tagasein on veekindlast vineerist.  Taimeseina kastmine toimub raami peal olevatest avadest. Korpuse sisuks on spetsiaalsed ilmastikukindlast PVC-st moodulid, millele on sisse projekteeritud veereservuaaridega niisutussüsteem. Komplekti kuuluvad taimepotid võimaldavad soovi korral taimi taimeseinast eraldi välja tõsta või lihtsalt ümber paigutada. Potid on läbimõõduga 9 cm. Kastmiseks tuleb taimeseina peal olevasse avasse asetada lehter ning valada vett. Veereservuaar on täitunud ja vee valamine tuleb lõpetada, kui taimeseina all olevast ülevoolu avast hakkab vett nirisema. NB! Enne kastmise alustamist tuleb ülevoolu ava alla asetada anum (kuulub koos riputuskonksuga komplekti). Paigaldamiseks on taimeseina tagaküljel kaks ava, tänu millele on raami lihtne seina kinnitatud kruvide otsa riputada. Taimesein  sobib sisetingimustesse. Taimesein  sobib välitngimustesse juhul kui toode on kaetud vastava värvi või lakiga. Taimed ei kuulu komplekti.
 • Mõõdud: laius 33 x sügavus 13x kõrgus 50 cm Taimeseina raam on naturaalsest puidust ja viimistletud laki või värviga,   tagasein on veekindlast vineerist.  Taimeseina kastmine toimub raami peal olevatest avadest. Korpuse sisuks on spetsiaalsed ilmastikukindlast PVC-st moodulid, millele on sisse projekteeritud veereservuaaridega niisutussüsteem. Komplekti kuuluvad taimepotid võimaldavad soovi korral taimi taimeseinast eraldi välja tõsta või lihtsalt ümber paigutada. Potid on läbimõõduga 9 cm. Kastmiseks tuleb taimeseina peal olevasse avasse asetada lehter ning valada vett. Veereservuaar on täitunud ja vee valamine tuleb lõpetada, kui taimeseina all olevast ülevoolu avast hakkab vett nirisema. NB! Enne kastmise alustamist tuleb ülevoolu ava alla asetada anum (kuulub koos riputuskonksuga komplekti). Paigaldamiseks on taimeseina tagaküljel kaks ava, tänu millele on raami lihtne seina kinnitatud kruvide otsa riputada. Taimesein  sobib sisetingimustesse. Taimesein  sobib välitngimustesse juhul kui toode on kaetud vastava värvi või lakiga. Taimed ei kuulu komplekti.
 • Mõõdud: laius 52 x sügavus 13x kõrgus 38 cm Taimeseina raam on naturaalsest puidust ja viimistletud laki või värviga,   tagasein on veekindlast vineerist.  Taimeseina kastmine toimub raami peal olevatest avadest. Korpuse sisuks on spetsiaalsed ilmastikukindlast PVC-st moodulid, millele on sisse projekteeritud veereservuaaridega niisutussüsteem. Komplekti kuuluvad taimepotid võimaldavad soovi korral taimi taimeseinast eraldi välja tõsta või lihtsalt ümber paigutada. Potid on läbimõõduga 9 cm. Kastmiseks tuleb taimeseina peal olevasse avasse asetada lehter ning valada vett. Veereservuaar on täitunud ja vee valamine tuleb lõpetada, kui taimeseina all olevast ülevoolu avast hakkab vett nirisema. NB! Enne kastmise alustamist tuleb ülevoolu ava alla asetada anum (kuulub koos riputuskonksuga komplekti). Paigaldamiseks on taimeseina tagaküljel kaks ava, tänu millele on raami lihtne seina kinnitatud kruvide otsa riputada. Taimesein  sobib sisetingimustesse. Taimesein  sobib välitngimustesse juhul kui toode on kaetud vastava värvi või lakiga. Taimed ei kuulu komplekti.
 • Mõõdud: laius 72 x sügavus 20 x kõrgus 68,5 cm Taimeseina raam on naturaalsest puidust ja viimistletud laki või värviga,   tagasein on veekindlast vineerist.  Taimeseina kastmine toimub raami peal olevatest avadest. Korpuse sisuks on spetsiaalsed ilmastikukindlast PVC-st moodulid, millele on sisse projekteeritud veereservuaaridega niisutussüsteem. Komplekti kuuluvad taimepotid võimaldavad soovi korral taimi taimeseinast eraldi välja tõsta või lihtsalt ümber paigutada. Potid on läbimõõduga 14 cm ja mahutavusega 1,2 liitrit. Kastmiseks tuleb taimeseina peal olevasse avasse asetada lehter ning valada vett. Veereservuaar on täitunud ja vee valamine tuleb lõpetada, kui taimeseina all olevast ülevoolu avast hakkab vett nirisema. NB! Enne kastmise alustamist tuleb ülevoolu ava alla asetada anum (kuulub koos riputuskonksuga komplekti). Paigaldamiseks on taimeseina tagaküljel kaks ava, tänu millele on raami lihtne seina kinnitatud kruvide otsa riputada. Taimesein  sobib sisetingimustesse. Taimesein  sobib välitngimustesse juhul kui toode on kaetud vastava värvi või lakiga. Taimed ei kuulu komplekti.
 • Seda toodet ei ole hetkel müügis
  Mõõdud: laius 42 x sügavus 20 x kõrgus 50 cm Taimeseina raam on naturaalsest puidust ja viimistletud laki või värviga,   tagasein on veekindlast vineerist.  Taimeseina kastmine toimub raami peal olevatest avadest. Korpuse sisuks on spetsiaalsed ilmastikukindlast PVC-st moodulid, millele on sisse projekteeritud veereservuaaridega niisutussüsteem. Komplekti kuuluvad taimepotid võimaldavad soovi korral taimi taimeseinast eraldi välja tõsta või lihtsalt ümber paigutada. Potid on läbimõõduga 14 cm ja mahutavusega 1,2 liitrit. Kastmiseks tuleb taimeseina peal olevasse avasse asetada lehter ning valada vett. Veereservuaar on täitunud ja vee valamine tuleb lõpetada, kui taimeseina all olevast ülevoolu avast hakkab vett nirisema. NB! Enne kastmise alustamist tuleb ülevoolu ava alla asetada anum (kuulub koos riputuskonksuga komplekti). Paigaldamiseks on taimeseina tagaküljel kaks ava, tänu millele on raami lihtne seina kinnitatud kruvide otsa riputada. Taimesein  sobib sisetingimustesse. Taimesein  sobib välitngimustesse juhul kui toode on kaetud vastava värvi või lakiga. Taimed ei kuulu komplekti.
 • Mõõdud: laius 42 x sügavus 20 x kõrgus 68,5 cm Taimeseina raam on naturaalsest puidust ja viimistletud laki või värviga,   tagasein on veekindlast vineerist.  Taimeseina kastmine toimub raami peal olevatest avadest. Korpuse sisuks on spetsiaalsed ilmastikukindlast PVC-st moodulid, millele on sisse projekteeritud veereservuaaridega niisutussüsteem. Komplekti kuuluvad taimepotid võimaldavad soovi korral taimi taimeseinast eraldi välja tõsta või lihtsalt ümber paigutada. Potid on läbimõõduga 14 cm ja mahutavusega 1,2 liitrit. Kastmiseks tuleb taimeseina peal olevasse avasse asetada lehter ning valada vett. Veereservuaar on täitunud ja vee valamine tuleb lõpetada, kui taimeseina all olevast ülevoolu avast hakkab vett nirisema. NB! Enne kastmise alustamist tuleb ülevoolu ava alla asetada anum (kuulub koos riputuskonksuga komplekti). Paigaldamiseks on taimeseina tagaküljel kaks ava, tänu millele on raami lihtne seina kinnitatud kruvide otsa riputada. Taimesein  sobib sisetingimustesse. Taimesein  sobib välitngimustesse juhul kui toode on kaetud vastava värvi või lakiga. Taimed ei kuulu komplekti.
 • Seda toodet ei ole hetkel müügis
  Taimesein
  Mõõdud: laius 72 x sügavus 20 x kõrgus 50 cm Taimeseina raam on naturaalsest puidust ja viimistletud laki või värviga,   tagasein on veekindlast vineerist.  Taimeseina kastmine toimub raami peal olevatest avadest. Korpuse sisuks on spetsiaalsed ilmastikukindlast PVC-st moodulid, millele on sisse projekteeritud veereservuaaridega niisutussüsteem. Komplekti kuuluvad taimepotid võimaldavad soovi korral taimi taimeseinast eraldi välja tõsta või lihtsalt ümber paigutada. Potid on läbimõõduga 14 cm ja mahutavusega 1,2 liitrit. Kastmiseks tuleb taimeseina peal olevasse avasse asetada lehter ning valada vett. Veereservuaar on täitunud ja vee valamine tuleb lõpetada, kui taimeseina all olevast ülevoolu avast hakkab vett nirisema. NB! Enne kastmise alustamist tuleb ülevoolu ava alla asetada anum (kuulub koos riputuskonksuga komplekti). Paigaldamiseks on taimeseina tagaküljel kaks ava, tänu millele on raami lihtne seina kinnitatud kruvide otsa riputada. Taimesein  sobib sisetingimustesse. Taimesein  sobib välitngimustesse juhul kui toode on kaetud vastava värvi või lakiga. Taimed ei kuulu komplekti.
 • Mõõdud: laius 42 x sügavus 20 x kõrgus 87 cm
  Taimeseina raam on naturaalsest puidust ja viimistletud laki või värviga,   tagasein on veekindlast vineerist.  Taimeseina kastmine toimub raami peal olevatest avadest. Korpuse sisuks on spetsiaalsed ilmastikukindlast PVC-st moodulid, millele on sisse projekteeritud veereservuaaridega niisutussüsteem. Komplekti kuuluvad taimepotid võimaldavad soovi korral taimi taimeseinast eraldi välja tõsta või lihtsalt ümber paigutada. Potid on läbimõõduga 14 cm ja mahutavusega 1,2 liitrit. Kastmiseks tuleb taimeseina peal olevasse avasse asetada lehter ning valada vett. Veereservuaar on täitunud ja vee valamine tuleb lõpetada, kui taimeseina all olevast ülevoolu avast hakkab vett nirisema. NB! Enne kastmise alustamist tuleb ülevoolu ava alla asetada anum (kuulub koos riputuskonksuga komplekti). Paigaldamiseks on taimeseina tagaküljel kaks ava, tänu millele on raami lihtne seina kinnitatud kruvide otsa riputada. Taimesein  sobib sisetingimustesse. Taimesein  sobib välitngimustesse juhul kui toode on kaetud vastava värvi või lakiga. Taimed ei kuulu komplekti.
 • Grovert-PG14 Growert / Grovert
  Mooduli mõõdud 30cm x 18,6cm
  Iga moodul koosneb aluskastist ehk veeresrvuaarist ja kahest teisaldatavast taimepotist. Moodulitesse on projekteeritud unikaalne kaskaad- niisutussüsteem.  Moodulid on ilmastikukindlad ja toodetud Euroopas taaskasutatud materjalist. Moodulitest taimeseinad sobivad nii sise-kui välistingimustesse ja nendest võib ehitada nii kõrge ja nii laia taimeseina kui soovi on. Täpsemat infot leiad meie kodulehe rubriigist Taimeseina moodulid. https://growert.com/taimeseina-moodul/
 • Kinnituskomplekt taimeseinale Mõõdud: Kruvi 5,2x50mm, Tüübel 8mm Puidu sisse kinnitamiseks kasutada ainult L-kruve Kivi sisse kinnitamisel kasutada ka tüübleid.
 • CocoStar Coconut Brick 11 L kaalub  kuivas olekus vaid 750 grammi ja selle saab 3 liitri vee lisamisega muuta 11-12 L kasutusvalmis kookospähkli substraadiks. Keeruka tootmisprotsessi käigus pestakse kookospähkli substraati veega ja reguleeritakse õigele pH-tasemele (6,4). CocoStar Coconut Brick 11 L sisaldab looduslikke Trichoderma seeni, mis soodustavad juurte kasvu, parandavad toitainete omastamist ja suurendavad taimede elujõudu. Toode on 100% orgaaniline.
 • Mooduli mõõdud 20cm x 12,3cm Iga moodul koosneb aluskastist ehk veeresrvuaarist ja kahest teisaldatavast taimepotist. Moodulitesse on projekteeritud unikaalne kaskaad- niisutussüsteem.  Moodulid on ilmastikukindlad ja toodetud Euroopas taaskasutatud materjalist. Moodulitest taimeseinad sobivad nii sise-kui välistingimustesse ja nendest võib ehitada nii kõrge ja nii laia taimeseina kui soovi on. Täpsemat infot leiad meie kodulehe rubriigist Taimeseina moodulid. https://growert.com/taimeseina-moodul/
Go to Top