Ruumisäästlikud taimeseinad püüavad oma elava dekoratiivsusega pilku ning panevad ruumikujunduses I-le täpi.

Light ja Dark sarja mudelite korpus on valmistatud veekindlast vineerist. Natural sarja mudelite korpuse valmistamisel on kasutatud naturaalset puitu. Korpuse sisuks on taaskasutatud materjalist toodetud  taimeseina moodulid, milles omakorda on väikesed niisutussüsteemiga veereservuaarid ja teisaldatavad taimepotid. Taimepotidesse saab istutada omale meelepärased taimed.

Kasutuskohad

Taimesein sobib elu- ja äriruumidesse, näiteks elutuppa, kööki, kontorisse, kohvikusse, konverentsiruumi, trepikotta või fuajeesse.

Väikseid taimeseinu lakke riputades võib neid  kasutada pilkupüüdva disainielemendina või toreda vaheseinana avatud kontori töölaudade vahel.

Välitingimustes saab ruumisäästlikult kasvatada taimi rõdul, terrassil, kuuriseinal või sissepääsu kõrval.

Ideaalne on vertikaalne taimesein kohtades kus rohelusele horisontaalset pinda napib.

Lihtne paigaldada

Taimeseina paigaldamiseks on vaja seina kinnitada kaks kruvi.  Toote tagaseinas on kaks kruviava tänu millele on raami lihtne seina kinnitatud kruvide otsa riputada.

For privacy reasons YouTube needs your permission to be loaded. For more details, please see our Privaatsuspoliitika.
I Accept

Lihtne kasta

Kastmine toimub korpuse peal olevate kastmisavade kaudu.  Tänu veereservuaaridele ja kaskaadsüsteemile saavad taimed ühtlaselt kastetud. Taimed saavad vee kätte poti põhjas olevate avade kaudu.

Natural 14

Taimeseinad sobivad toa-ja rõdulilledele ning maitsetaimedele. Korpuse materjaliks on kasutatud viimistletud puitu. Taimepoti läbimõõt on 14 cm

Natural 09

Taimeseinad sobivad toa-ja rõdulilledele ning maitsetaimedele. Korpuse materjaliks on kasutatud viimistletud puitu. Taimepoti läbimõõt on 9 cm

Dark

Korpuse materjaliks on kasutatud musta värvi veekindlat vineeri. Saadaval on taimeseinad 14 cm läbimõõduga pottidega 2-le, 4-le ja 8-le taimele.

Light

Korpuse materjaliks on kasutatud valget värvi veekindlat vineeri. Saadaval on taimeseinad 14 cm läbimõõduga pottidega 2-le, 4-le ja 8-le taimele.

Fotogaleriist leaid inspiratsiooni

Kas tekkis küsimusi? Kirjuta meile!

"*" indicates required fields

Toodete müük

Tooteid saab osta ja näidistega tutvuda meie kontoris mis asub Tallinnast 10 km kaugusel, Jüris. Meie töögraafik on paindlik.
Külastuseks palume aeg eelnevalt kokkuleppida.

Meie e-pood on alati avatud