Shopping Cart

No products in the cart.

Ehita ise taimesein

Veeseinad

VEESEIN ON NUTIKAS LAHENDUS

Lisaks interjööri ilmestamisele ning ruumi liigendamisele aitab veesein ka õhku puhastada ja niisutada. Veekaskaadid ei täida mitte ainult dekoratiivseid, vaheseinte ja varjestusfunktsioone vaid avaldavad ka positiivset mõju inimeste tervisele. Klaasil voolav vesi tõstab eelkõige õhuniiskust, loob keskkonda soodsa mikrokliima, puhastab õhku ja mõjub lõõgastavalt.

See on omapärane ja huvitav lahendus mida kasutatakse kodudes, avalikes ja kontoriruumides ning on efektne kaunistus messidel ja ajutistel üritustel.
Veesein-kaskaad

NIISUTAB JA PUHASTAB ÕHKU LOODUSLIKUL VIISIL

Lisaks oma atraktiivsusele niisutab ja puhastab veesein õhku täiesti looduslikul viisil ning teeb seda sealjuures palju efektiivsemalt kui näiteks väike purskkaev või nirisev veejuga, mida samuti interjöörides kasutatakse. Kuumal ajal tagab see jällegi mõnusa jahutuse. Vertikaalsel klaaspaneelil voolav vesi eraldab niiskust ja kogub ruumis hõljuvaid tolmuosakesi, mis koheselt filtreeritakse.Veesein sobib hästi ka astmaatikutele.
Veeseina efekt tekib tänu seadmes olevale äärmiselt vaikselt töötavale tsirkulatsioonipumbale, mis lükkab paagist vee klaasi peale üles, kust see kaskaadina alla langeb.Ratastel raam võimaldab seda mugavalt liigutada ja ruumis ümber paigutada. Disaini täienduseks on vesiseina klaasi LED-taustvalgustus erinevates toonides ja dekoratiivsed laavakivid või lumivalged kreeka kivid.
Raam on valmistatud kvaliteetsest roostevabast terasest, kaetud valge või musta laminaadiga.  Dekoratiivne poorne klaas on karastatud ja turvaline.

Veekaskaad lisab ruumi esinduslikkust. Klaasil voolav vesi tekitab ruumis soodsa mikrokliima ja tõustab õhuniiskust. Lisaks puhastab töötav seade õhku toksiinidest, parandades tõhusalt selle kvaliteeti.

EI VAJA VEEÜHENDUST

Ühe meetri laiune ja pea kahe meetri kõrguneveesein on valmistatud kõrgekvaliteetsetest korrosioonikindlast materjalidest ja klaaspind on kergesti puhastatav. Valge või musta raamiga ratastel veesein on lisaks varustatud kas valgete või värviliste leedvalgustitega. Veeseina tööks on vaja elektriühendust, kuid veeühendus vajalik ei ole. Lihtsalt piisab kui aeg-ajalt veepaaki vett juurde lisada, kuna osa veest aurustub seadme töötamise käigus. Aeg-ajalt on vajalik puhastada seadme filtrit, sest siellesse kogunevad tolmuosakesed. See ei ole palju aeganõudev ega keeruline töö.

Seadme süsteemile saab soovi korral vahele panna programmkella ning sel juhul töötab veesein vaid sel ajal, kui on vaja – näiteks kontori tööaegadel.

Standard värvitoonid raamidele on valge ja must. Eritellimusel on võimalik tellida ka teisi värve. 

Lihtne kasta

Tänu oma vertikaalsele konstruktsioonile võtab veesein väga vähe ruumi, seega mahub ära ka väikesele pinnale.
Veesein ei näe mitte ainult suurepärane välja, vaid mõjub väga hästi ka Sinu enesetundele, parandades tuju ja lisades energiat. Õrna  veevoolu jälgimine mõjub rahustavalt ja lõõgastavalt, mis on eriti ihaldusväärne pärast rasket tööpäeva.

STANDARD WATER-WALL

PREMIUM WATER-WALL

Veesein-kaskaad

KOMBINEERITAV TAIMESEINTEGA

Veeseina saab kombineerida disainilt sobivate mobiilsete taimeseintega. Nii saab lisaks  ruumidesse ka rohelust tuua. Taimeseinu on nii ühe kui mõlemapoolse taimestusega.  Samuti sobivad veeseinad kombineerimiseks OFFICELINE sarja magnettahvlite ja akustiliste seintega.

Lihtne kasta

Growert

PAKUB HUVI? KIRJUTA MEILE!

Kontakt