Shopping Cart

No products in the cart.

Ehita ise taimesein

Lilletornid ja Lilleamplid

Lilletornid ja Lilleamplid

Taimetornid
Pilkupüüdvad taimetornid ja lilleamplid on alati meeldivalt tähelepanu äratavad ning aitavad kindlasti meie tuju tõsta.

Nii linna- kui aiaruumis puudub tihti võimalus püsiva istutusala rajamiseks või ei ole see otstarbekas.  Näiteks kõvakattega väljakutele, ringristmikele,  parkidesse, väravate ja sissepääsude juurde. On kohti, kus püsilillepeenar segaks aastaringset tegevust kuid lilletornid, mida on võimalik vajadusel ümber paigutada, annavad võimaluse dekoratiivhaljastust kasutada kõikjal.
Lilletorn
Tootevalikus on  erineva kuju ja kõrgustega lilletorne alates 0,7 meetrist kuni 3,4 meetri kõrguseni.

Mitmetel kõrgustel on võimalik tellida ka poolringi kujulisi mudeleid mis sobivad ideaalselt sissepääsude juurde või hoonete seinte äärtesse.
Taimetorn
Konstruktsioon ja kastmissüsteem on läbimõeldud selliselt, et taimetorne oleks lihtne kasutada ja ning taimehooldus oleks mugav ja võimalikult vähe aega nõudev.
Kaskaadlahendus annab võimaluse taimejuurtele ideaalseteks  kasvutingimusteks ja optimaalseks vee ja õhu koguseks.
Kasutajasõbralik disain on turvaline.  Metallist aluste servad on kaetud kummitihenditega mis kaitsevad taimi mehaaniliste kahjustuste eest.
Kõrge kvaliteet tagatakse laserlõikuse ning teiste kaasaegsete metallitöötlusmeetoditega.
Pinnakatte viimistluseks kasutatakse peamiselt galvaniseerimist ehk kuumtsinkimist ja lisaks pulbervärviga katmist.
Üha populaarsemaks on taimetornid muutunud koduaedades, sest lisaks lilledele on võimalik tornides kasvatada ka maitsetaimi, maasikaid  aga ka kurke ning tomateid. Taimetornide abil saab aeda ümber kujundada, liigendada ja luua lopsakas aed ka terrassile.
Taimepüramiid
Baasvärviks on tsingi tooni hall värvus, sest  kõik tooted on kuumtsingitud metallist. Kuumtsinkimine tagab metallile pikaajalise kaitse korrosiooni eest.

Lisaks on võimalik katta tooted  polüesterpulbervärviga.  Valida on 4 värvitooni vahel, tänu millele saab tooteid hästi ümbrusega sobitada.  Tsingikihi ja polüesterpulbervärvi kombinatsioon moodustab  erakordse kaitsekihi ilmastikuolude eest.

Lilletorn H-70 cm

Lilletorn 110 cm

Lilletorn 120 cm

Lilletorn 1/2 – 120 cm

Lilleamplite näidised

Ühetasandiline lilleampel

Kahetasandiline lilleampel

Kolmetasandiline lilleampel

Lilleampleid on võimalik erineva läbimõõduga postidele paigaldada spetsiaalse kinnituse abil mis ei nõua postidele aukude puurimist.

Pakub huvi? Kirjuta meile!

Kontakt