Shopping Cart

No products in the cart.

Ehita ise taimesein

Mobiilsed taimeseinad

Mobiilsed taimeseinad

Mobiilsed taimeseinad on valmislahendused mis aitavad teid ümbritseva ruumi meeldivaks muuta.  Taimesein aitab rohelust luua ja soovi korral ruumi liigendada. Taimeseina korpuse raamid on valmistatud erinevatest metallidest. Luksuslikumad taimeseinad toimivad automaatikal, kuid kastmises on võimalus kasutada mugavat voolikuühendust, kasutada kastmisjaama või valada taimeseintesse vett kannuga. Ka kannuga kastmisel ei ole vaja igat taime eraldi kasta, sest taimeseintesse on sisseehitatud kaskaadsüsteem.

Taimed istutatakse spetsiaalsetesse teisaldatavatesse pottidesse ja seetõttu on neid  lihtne hooldada ning soovi korral vahetada.

Lahendus toimib hästi ka restoranides ja kohvikutes nii siseruumides kui välialal, sest on suurepärane ruumiliigendaja. Õige taimevaliku korral toimib taimesein siseruumides õhukvaliteedi tõstjana. Ühepoolse taimestuse korral saab taimeseina teist poolt kasutada ka teadetetahvlina või reklaamikandjana.

PREMIUM LINE

OFFICE LINE

Growert

ALU LINE

SIMPLE LINE

Mobiilseid taimeseina mudeleid pakume neljas erinevas mõõdus ning  ühe või kahepoolse taimestamisvõimalusega. Seina saab tellida nii ratastel, kui madalatel või kõrgetel tugijalgadel. Lisaks on võimalik soetada ka mobiilne kastmissüsteem.
Kastmisest lähemalt

Pakub huvi? Kirjuta meile.

Kontakt

Toodete müük

Tooteid saab osta ja näidistega tutvuda meie kontoris mis asub Tallinnast 10 km kaugusel, Jüris. Meie töögraafik on paindlik.
Külastuseks palume aeg eelnevalt kokkuleppida.
Tellimusi saate esitada ka interneti teel. Aitame meelsasti Teil valida endale sobivaima lahenduse.