Vertikaalhaljastuseks loodud liigutatavad taimeseinad on alumiiniumraamil ning on varustatud sisseehitatud niisutussüsteemiga. Sellised seinad on ideaalsed lahendused ruumides mille interjööri on vaja aegajalt muuta. Taimed on istutatud spetsiaalsetesse pottidesse ja seetõttu on neid  lihtne hooldada ning soovi korral vahetada.

Lahendus toimib hästi ka restoranides ja kohvikutes nii siseruumides kui välialal, sest on suurepärane ruumiliigendaja. Õige taimevaliku korral toimib taimesein siseruumides õhukvaliteedi tõstjana. Ühepoolse taimestuse korral saab taimeseina teist poolt kasutada ka teadetetahvlina või reklaamikandjana.

Küsi pakkumist

Mudelid ratastel või tugijalgadel

Mobiilseid taimeseina mudeleid pakume neljas erinevas mõõdus ning  ühe või kahepoolse taimestamisvõimalusega. Seina saab tellida nii ratastel, kui madalatel või kõrgetel tugijalgadel. Lisaks on võimalik soetada ka mobiilne kastmissüsteem.

Kastmisest lähemalt

Mudelid seinale või  lakke riputamiseks

Luksuslikud alumiiniumkorpusega väiksed taimeseinad on loodud paigaldamiseks seinale  ja pakuvad omapärast lahendust vertikaalhaljastuses.   Alumiiniumraamiga taimeseina saab tellida manuaalse pealtkastmisega või veesüsteemiga ühendatavana. Mudelid on ühe- ja kahepoolse taimestamisvõimalusega. Raamides kasutatakse taimepotte läbimõõduga 9cm. Viimistlust on võimalik tellida  erinevates värvitoonides.

Millise toote kohta soovid lisainfot?

Toodete müük

Tooteid saab osta ja näidistega tutvuda meie kontoris mis asub Tallinnast 10 km kaugusel, Jüris. Meie töögraafik on paindlik.
Külastuseks palume aeg eelnevalt kokkuleppida.

Tellimusi saate esitada ka interneti teel. Aitame meelsasti Teil valida endale sobivaima lahenduse.

Jäjgi meid ka Facebookis
Mobiilne taimesein