Shopping Cart

No products in the cart.

Taimesein Growall-HGLB

Taimesein Growall-HGLB

1080,00 1180,00 

Mõõdud: laius 62 x  kõrgus 190 x sügavus 21cm  Värv: must    Tarneaeg:  3-4 nädalalt. Toode on komplekteeritud ja kasutamisvalmis.

Taimesein Growall on ruumisäästlik lahendus 36-le taimele. Taimed ei kuulu komplekti.

Korpuse raam on valmistatud metallist ja tagasein vastupidavast mööbliplaadist. Korpuse sisuks on taaskasutatud materjalist toodetud PVC-st kastmissüsteemiga moodulid. Toode on niiskuse ja lekkekindel.

Komplekti kuuluvad taimepotid võimaldavad soovi korral taimi seinaaiast eraldi välja tõsta või lihtsalt ümber paigutada. Potid on läbimõõduga 14 cm ja mahutavusega 1,2 liitrit. Taimeseina tühikaal vee ja taimedeta on 45 kg.

Taimesein sobib kasutamiseks sise-ja välistingimustes.  Tuulisel alal on soovitav taimesein fikseerida sobivate kinnitustega.

Kastmiseks tuleb taimeseina ülemise rea nurgapotid moodulitest välja tõsta ja vesi moodulitesse valada. Edasi jaguneb vesi ülevoolusüsteemina kõikidesse moodulitesse. Taimed saavad vee kätte poti põhjas olevate avade kaudu. Ühele kastmiskorrale kulub maksimaalselt  14 liitrit vett. Kastmise sagedus sõltub taimede vajadusest, kasvukohast, päikesest, temperatuurist ning õhuniiskusest.

Kastmise lihtsustamiseks on võimalik valida taimesein koos veeühenduskomplektiga Waterkit 4

 

Tellitav 14-30 päeva

Waterkit on veeühenduskomplekt mis paigaldatakse Growall toodete koostamise käigus korpuse sisse. Sealhulgas paigaldatakse korpuse alla kiirliitmikud millele saate ühendada kastmise ajaks vee- ja äravoolu voolikud.

Välised voolikud ei kuulu komplekti.