Taimelambid

  • Taimelamp LED10W Taimelambipirn
    Taimelambid ei tekita UV-kiirgust, küll aga palju taimele vajalikke siniseid ja punaseid lainepikkusi mis soodustavad fotosünteesi. Taimelambi pirni saab kasutada näiteks seina-, põranda-, või laualampides kui see valgus taimedele suunata. Kuigi silmale tundub valgus suhteliselt neutraalne külm valgus, ei sobi see ruumi üldiseks valgustamiseks. Lülitamisel süttib valgus kohe ja ei ole hämardatav.
  • Taimelamp LED Taimelamp - valgusti pirn taimedele
    LED-taimelambipirn on võimsusega 5 W ja sobib standardsesse E27 lambipessa seina-, põranda-, või laualampides. Spetsiaalne taimelamp ei muutu liiga kuumaks  ning seetõttu ei  kõrveta taimede lehti. Taimelamp ei tekita UV-kiirgust, küll aga palju taimele vajalikke siniseid ja punaseid lainepikkusi mis soodustavad fotosünteesi ja tugevdab taimi. Vajalikus koguses valgust väldib taimede kasvukuju väljavenimist.
  • Valgusti taimedele Valgusti taimedele
    Taimelambi abil saate oma taimedele valgustingimusi parandada nii talvel kui aastaringi ruumis piisava päikesevalguse puudumisel. Sobib igas kasvufaasis olevate taimedele lisavalguse andmiseks. Paigaldamiseks ühendage lambi toitejuhe pistikupessa ja riputage lamp taimede kohale näiteks lakke või aknaorva. Lambi ümbrise peal on lüliti ja 3 meetise toitejuhtme otsas europistik. Lambi kuppel on valmistatud valget värvi polükarbonaadist, sees on sümmeetriline peegelpind mis hajutab valguse ühtlaselt.  Kaasas on taimelambipirn,  konks riputamiseks ja konksukate. Taimelambid ei tekita UV-kiirgust, küll aga palju taimele vajalikke siniseid ja punaseid lainepikkusi mis soodustavad fotosünteesi. Kuigi silmale tundub see valgus suhteliselt neutraalne valge valgus, ei sobi see ruumi üldiseks valgustamiseks. Lülitamisel süttib valgus kohe ja ei ole hämardatav.