Shopping Cart

No products in the cart.

Ehita ise taimesein

Growerti kastmissüsteemiga lilleriiul

Oleme oma pilgud tas pööranud loodusele ja elusloodusel interjööris kasutamine on väga aktuaalne. Eriti just linnakodudes, kus rohelust napib. Kõik taimed tasakaalustavad meeli ja sisekliimat ning alati soovime leida uusi võimalusi, kuidas enda ümber harmooniat luua. Miks mitte ühendada loodus ja disain ning luua endale meelepärastest taimedest koju kaunis kunstiteos?

Growert vertikaalhaljastuse tooted on disainilt lihtsad ja minimalistlikud aga taimedega täites muutuvad need huvitavateks taimemaalideks. Tänu sisse projekteeritud niisutussüsteemile on selline lilleriiul kindlasti suurepärane lahendus väikestesse ruumidesse, olgu selleks siis kodu, kontor, kohvik, kortermaja rõdu või väike linnaaed. Isegi väike taimesein lisab sisekujunduseleerilist hubasust. Paigaldamine ei nõua suuri ehitustöid.

Kasutamisvalmis taimeseinakorpus  ei vaja veeühendust ja te võite kindlad olla, et ükski sein ei saa taimede kastmisel ja kasvatamisel veega kahjustatud. Samas on taimede kastmine lihtne.

Veekindlast vineerist korpus võimaldab taimeseina kasutamise nii sise- kui välistingimustes, sest sisumoodulid on ilmastikukindlad. Taaskasutatud materjalist valmistatud sisumoodulid tulevad küll Euroopast, aga toode valmib siinsamas Eestis.

Lilleriiulite kasutusvõimalustel ei olegi tegelikult piire, sest vertikaalselt saab kasvatada nii toa – kui rõdulilli. Kes soovib, võib taimeseina täite näites oma lemmikürtidega ja paigutada selle kööki või rõdule kui praktilise disainielemendi. Samuti on mitmetel taimedel võime parandada ruumis õhu kvaliteeti.

Kui olete soetanud omale taimed ja neile sobiva mulla siis seinale kinnitatud taimeseina täitmine taimedega on lihtne, sest potte saab moodulitest eraldi välja tõsta. Istutage taimed tootega kaasas olevatesse pottidesse ja asetage potid korpuse sisse. Kastmiseks asetage lehter korpuse ülaosas olevasse avasse ja riputage väike ämber koruse all oleva konksu otsa. Kastmisvett lisage aeglaselt läbi lehtri kuni veemoodulid on täis ja vesi hakkab korpuse alt ämbrisse nirisema. Taimed saavad vett poti põhjas olevate avade kaudu.

Kui te ise ei  ole vertikaalhaljastusele mõelnud, siis kindlasti on taimesein suurepärane kingitus mõnele rohenäpust sõbrale.