Shopping Cart

No products in the cart.

Ehita ise taimesein

Growerti e-poe üld- ja tellimistingimused

Veebipoe https://growert.com  (edaspidi Veebipood) omanik on OÜ Growert (registrikood 14276616), asukohaga Veetorni tn 9 Jüri alevik, Rae vald Harju maakond 75301

Müügilepingu kehtivus, kauba- ja hinnainfo

Müügitingimused kehtivad Veebipoest kaupade ostmisel.

Teave kauba kohta on esitatud Veebipoes vahetult kauba juures.

Veebipoes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde. Kõik veebipoes olevad hinnad on eurodes ja sisaldavad käibemaksu. Hinnale lisandub tasu kauba kättetoimetamise eest.

Kauba kättetoimetamise tasu sõltub kättetoimetamise viisist. Kättetoimetamise tasu kuvatakse ostjale tellimuse vormistamisel.

Kättetoimetamise tasud Eestis:

  • Omniva pakiautomaati – 4,20 €;
  • Itella SmartPOST – 4,20 €.
  • Kuller – 9,90 €.

Võimalik on ka kaubale ise järgi tulla aadressil Veetorni tn 9 Jüri alevik, Rae vald Harju maakond 75301.

Kättetoimetamise tasud Leedus ja Lätis:

  • Omniva pakiautomaati – 8,40 €;
  • Kuller – 9,90 €.

Kättetoimetamise tasud Soomes:

  • Itella SmartPOST – 12,00 €;
  • Kuller – 19,20 €.

Kättetoimetamise tasud Rootsis, Poolas ja Saksamaal:

  • Kuller – 19,20 €.

Tellimuse vormistamine

Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning valida sobiv toodete kohaletoimetamise viis. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda pangaülekande, pangalinkide või krediitkaardi makse kaudu.

Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole.

Juhul kui tellimuse eest pole tasutud kolme päeva jooksul, tellimus tühistatakse.

Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.

Toodete kohaletoimetamine ja üleandmine

Kaupu saadetakse järgmistesse riikidesse: Eesti, Läti, Leedu, Soome, Rootsi, Poola ja Saksamaa.

Kauba saatmiskulud kannab ostja ning vastav hinnainfo on kuvatud saatmisviisi juures.

Saadetised jõuavad üldjuhul ostja määratud sihtpunkti 5-14 tööpäeva jooksul alates müügilepingu jõustumisest.

Tellimustoodetel võib tarneaeg olla kuni 6 nädalat.

Tellimuse vormistamisel tuleks ostjal jälgida esitatavate kontaktandmete õigsust, vältimaks viivitusi ja arusaamatusi kauba kohaletoimetamisel. Growert OÜ ja kullerfirma ei vastuta . kohaletoimetamise viivituse ja tekkinud arusaamatuste eest juhul, kui viivitus või arusaamatus on tingitud ostja poolt tellimuse vormistamisel esitatud andmete ebatäpsusest või ebaõigsusest.

Kui ostja ei tule kaubale järele hiljemalt 14 (neljateistkümne) päeva jooksul pärast kokkulepitud kauba kättesaamise kuupäeva, loetakse, et ostja on Müügilepingut rikkunud ning ta ei soovi kaupa.

Veebipoel on õigus Müügilepingust ühepoolselt taganeda ning nõuda kahju hüvitamist (näiteks kauba hoiukulusid) ja tasaarveldada Veebipoe poolt kantud kahju ostja poolt ette tasutud summadega. Eritellimusel toodete eest ettetasutud ostusummat ei tagastata.

Taganemisõigus

Pärast tellimuse kättesaamist on ostjal õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul.

Taganemisõigus ei kohaldu, kui ostjaks on juriidiline isik.

Taganemisõigus ei kohaldu eritellimus toodete  ostu korral: näiteks kui ostja on tellinud toote erivärvis või erimõõtudes.

14-päevase tagastamisõiguse kasutamiseks ei tohi tellitud kaupa kasutada muul viisil kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks viisil nagu see on lubatud kauba testimiseks füüsilises poes.

Kui kaupa on kasutatud muuks otstarbeks kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks või sellel on kasutamise või kulumise märke, on Veebipoel õigus alandada tagastatavat tasu vastavalt kauba väärtuse vähenemisele.

Kauba tagastamiseks tuleb esitada kauba ostmisest taganemise avaldus ning saata see e-posti aadressile info@growert.com hiljemalt 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest. Taganemisavalduse võib esitada ka Veebipoe esinduses.

Kauba tagastamise kulud kannab ostja, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjus seisneb asjaolus, et tagastamisele kuuluv asi ei vasta tellitule (nt vale või defektiga asi).

Ostja peab kauba tagastama avalduse esitamisele järgneva 14 päeva jooksul või esitama tõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud kauba vedajale.

Veebipood tagastab tagastatava kauba kättesaamisel ostjale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel arvates taganemisavalduse saamisest, kõik ostjalt lepingu alusel saadud tasud. Kui tellimus tagastatakse osaliselt, tagastame tellimisel tasutud postikulu proportsionaalselt tagastatud toodete arvule.

Veebipood võib keelduda tagasimaksete tegemisest seni, kuni on lepingu esemeks oleva asja tagasi saanud või kuni ostja on esitanud tõendid, et on asja tagasi saatnud, sõltuvalt sellest, kumb toimub varem.

Kui ostja on sõnaselgelt valinud Veebipoe pakutud kõige odavamast tavapärasest asja kättetoimetamise viisist erineva kättetoimetamise viisi, ei pea Veebipood tarbijale tagastama kulu, mis ületab tavapärase kättetoimetamise viisiga seotud kulu.

Veebipoel on õigus taganeda müügitehingust ning nõuda ostjalt tagasi kaup, kui kauba hind veebipoes on eksituse tõttu märgitud oluliselt alla kauba turuhinna.

Pretensiooni esitamise õigus

Veebipood vastutab ostjale müüdud kauba lepingutingimustele mittevastavuse või puuduse eest, mis oli olemas juba asja üleandmise hetkel ning mis ilmneb kuni kahe aasta jooksul, alates kauba üleandmisest ostjale. Sellest esimese kuue kuu jooksul asja üleandmisest ostjale eeldatakse, et puudus oli olemas juba asja üleandmise ajal. Vastava eelduse ümberlükkamine on Veebipoe kohustus.

Ostjal on õigus puuduse ilmnemisel pöörduda hiljemalt kahe kuu jooksul veebipoe poole, saates e-kirja aadressile info@growert.com või tulles esindusse Veetorni 9, Jüri 75301 Harjumaa.

Veebipood ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud pärast kauba üleandmist ostjale.

Kui Veebipoest ostetud kaubal on puudused, mille eest Veebipood vastutab, parandab või asendab Veebipood puudusega kauba. Kui kaupa ei ole võimalik parandada ega asendada, tagastab Veebipood ostjale kõik müügilepinguga kaasnenud tasud.

Growert OÜ ei vastuta: ostja süül kauba halvenemise/kahjustumise eest, puuduste eest, mis on tekkinud kauba mittekorrapärase kasutamise tagajärjel, kauba normaalse füüsilise kulumise eest tavalise kasutamise korral. Pretensioon ei kuulu lahendamisele kui Veebipood tõestab, et kaubal esinevad puudused on tekkinud ostja süül.

Hilisemate probleemide lahendamiseks peab ostja säilitama ostudokumendid (arve, leping jne), mis tõendavad, et kaup on ostetud Growert OÜ e-poest. Ilma müüki tõendava dokumendita võib Veebipood probleemi lahendamata jätta.

Pretensiooni esitamisel tuleb esitada ka puudusega kaup. Growert OÜ ja ostja sõlmivad seadme hooldus- ja remonttööde kokkuleppe, kui kauba puuduse olemuse ja põhjuse väljaselgitamiseks on vaja kaup saada ekspertiisi.

Kauba puuduste lahendamisel lähtutakse Growert OÜ pretensioonide esitamise tingimustest, mis on Müügilepingu ning käesolevate ostutingimuste lahutamatuks osaks ning on kinnitatud ostja poolt enne Müügilepingu sõlmimist.

Veebipood vastab tarbija esitatud kaebusele kirjalikult või kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis 14 päeva jooksul.

Isikuandmete töötlemine

Veebipood kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid (sh nimi, telefoninumber, aadress, e-maili aadress, pangarekvisiidid) ainult tellimuse töötlemiseks ning kauba ostjale saatmiseks. Veebipood edastab isikuandmeid veoteenust pakkuvale ettevõtetele selleks, et kohale toimetada kaupa.

Kõiki Growerti veebipoe külastamise ja ostude sooritamise käigus teatavaks saanud isikuandmeid käsitletakse kui konfidentsiaalset infot.

Krüpteeritud andmesidekanal pankadega tagab ostja isikuandmete ja pangarekvisiitide turvalisuse. Growert OÜ esindajatel puudub ligipääs vastavatele krüpteeritud andmetele.

Growert OÜ on isikuandmete vastutav töötleja, Growert OÜ edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.

Vaidluste lahendamine

Kui ostjal on Veebipoe osas pretensioone, tuleb need saata e-kirja aadressile info@growert.com või helistada telefonil: +372 524 2745

Kui ostja ja Veebipood ei suuda lahenda vaidlust kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole. Menetlustingimustega saab tutvuda ning avaldust esitada Tarbijavaidluste komisjoni kodulehel.

Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada ostja ja Veebipoe vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Ostja kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta.

Ostja võib pöörduda Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendava platvormi poole.

Muud tingimused

Tootepildid on illustratiivse tähendusega.

Müüajal on õigus mistahes ajal teha E-poes pakutavates kaupades ja teenustes muudatusi.

Growert OÜ-l on õigus teha e-poe tingimustes täiendusi, tehes kehtiva versiooni veebilehel kättesaadavaks.

Müüja ei vastuta toote kasutamise tulemuste eest ja toote kasutamisest tingitud tagajärgede eest.

Kaupade hinnad ning saadavus võivad muutuda ette teatamata. Antud juhul jätab Growert OÜ endale õiguse loobuda müügist ning tagastada ostjale raha tema arvelduskontole mõistlikult vajaliku aja jooksul.

Toote infot kontrollitakse ja täiustatakse regulaarselt. Andmed võivad olla peale ostja viimast külastust uuenenud. E-poes olevad tootekirjeldused ei pruugi olla  ammendavad ja võivad sisaldada tahtmatuid vigu. Soovi korral  võib ostja enne ostu sooritamist kontrollida tooteinfo täpsust Growerti klienditeenindusest tööpäevadel E-R kella 9-17-ni telefonil +372 524 2745 või e-posti aadressil: info@growert.com.

Tingimuste kehtivus

Käesolevad e-poe tingimused on kehtivad alates 16.04.2019.