Taimeseina kasutusele võtmiseks on vaja see paigaldada kahe riputuskruvi abil seinale ja kaasas olevatesse pottidesse istutada omale meelepärased taimed.

Olenevalt mudelist, on taimeseina korpus valmistatud veekindlast vineerist või puidust. Korpuse sisuks kasutatakse spetsiaalseid taaskasutatud materjalist toodetud  plastikust taimeseina mooduleid.

Iga moodul koosneb veereservuaariga aluskastist millel on patendeeritud niisutussüsteem. Moodulite arv korpuse sees sõltub toote suuruset. Igas moodulis on kaks teisaldatavat taimepotti mis võimaldavad soovi korral taimepotte korpuse seest eraldi välja tõsta või  ümber paigutada.

Küsi lisainfot
Tooteid valima

Kasutuskohad

Taimesein sobib elu- ja äriruumidesse, näiteks elutuppa, kööki, kontorisse, kohvikusse, konverentsiruumi, trepikotta või fuajeesse.

Väikseid taimeseinu lakke riputades võib neid  kasutada pilkupüüdva disainielemendina või toreda vaheseinana avatud kontori töölaudade vahel.

Välitingimustes saab ruumisäästlikult kasvatada taimi rõdul, terrassil, kuuriseinal või sissepääsu kõrval.

Ideaalne on vertikaalne taimesein kohtades kus rohelusele horisontaalset pinda napib.

Lihtne paigaldada

Taimeseina paigaldamiseks on vaja seina kinnitada kaks kruvi.  Toote tagaseinas on kaks kruviava tänu millele on raami lihtne seina kinnitatud kruvide otsa riputada.

For privacy reasons YouTube needs your permission to be loaded. For more details, please see our Privaatsuspoliitika.
I Accept

Lihtne kasta

Kastmine toimub raami peal olevate kastmisavade kaudu.  Tänu veereservuaaridele ja kaskaadsüsteemile saavad taimed ühtlaselt kastetud. Taimed saavad vee kätte poti põhjas olevate avade kaudu.

Tooteid valima

Natural 14

Taimeseinad sobivad toa-ja rõdulilledele ning maitsetaimedele. Raami materjaliks on kasutatud viimistletud puitu. Taimepoti läbimõõt on 14 cm

Vaata tooteid

Natural 09

Taimeseinad sobivad toa-ja rõdulilledele ning maitsetaimedele. Raami materjaliks on kasutatud viimistletud puitu. Taimepoti läbimõõt on 9 cm

Vaata tooteid

Dark

Raami materjaliks on kasutatud musta värvi veekindlat vineeri. Saadaval on taimeseinad 14 cm läbimõõduga pottidega 2-le, 4-le ja 8-le taimele.

Vaata tooteid

Light

Raami materjaliks on kasutatud valget värvi veekindlat vineeri. Saadaval on taimeseinad 14 cm läbimõõduga pottidega 2-le, 4-le ja 8-le taimele.

Vaata tooteid

Fotogaleriist leaid inspiratsiooni

Kas tekkis küsimusi? Kirjuta meile!

Toodete müük

Tooteid saab osta ja näidistega tutvuda meie kontoris mis asub Tallinnast 10 km kaugusel, Jüris. Meie töögraafik on paindlik.
Külastuseks palume aeg eelnevalt kokkuleppida.

Meie e-pood on alati avatud

Tooteid valima
Värskemad uudised Facebookis