Mobiilsed taimeseinad on valmislahendused mida saab paigutada kõikjale kus soov luua rohelust ja taimi kasvatada. Taimeseina korpuse raamid on valmistatud alumiiniumist või terasest. Kastmislahendusi on kolm – käsitsi, voolikuühendusega või ratastel kastmispaagi abil.

Taimeseina siseselt toimib kastmine kaskaadsüsteemina.

Taimed istutatud spetsiaalsetesse teisaldatavatesse pottidesse ja seetõttu on neid  lihtne hooldada ning soovi korral vahetada.

Lahendus toimib hästi ka restoranides ja kohvikutes nii siseruumides kui välialal, sest on suurepärane ruumiliigendaja. Õige taimevaliku korral toimib taimesein siseruumides õhukvaliteedi tõstjana. Ühepoolse taimestuse korral saab taimeseina teist poolt kasutada ka teadetetahvlina või reklaamikandjana.

Küsi pakkumist

ALU LINE

Alu-line-Growert
Küsi pakkumist

SIMPLE LINE

Küsi pakkumist

PREMIUM LINE

Küsi pakkumist

Mobiilseid taimeseina mudeleid pakume neljas erinevas mõõdus ning  ühe või kahepoolse taimestamisvõimalusega. Seina saab tellida nii ratastel, kui madalatel või kõrgetel tugijalgadel. Lisaks on võimalik soetada ka mobiilne kastmissüsteem.

Kastmisest lähemalt

For privacy reasons YouTube needs your permission to be loaded. For more details, please see our Privaatsuspoliitika.
I Accept

Lisainfo saamiseks kirjuta meile

Privaatsuspoliitikaga nõustumine*

Toodete müük

Tooteid saab osta ja näidistega tutvuda meie kontoris mis asub Tallinnast 10 km kaugusel, Jüris. Meie töögraafik on paindlik.
Külastuseks palume aeg eelnevalt kokkuleppida.

Tellimusi saate esitada ka interneti teel. Aitame meelsasti Teil valida endale sobivaima lahenduse.

Jäjgi meid ka Facebookis