GroWert-i poolt pakutav Pixel-Garden taimeseina moodul on uuenduslik toode vertikaalsete aedade ja taimeseinte loomiseks.

Moodulitest taimeseinad sobivad suurepäraselt nii elu- kui äriruumidesse, et saavutada interjööris hubasuse ja ka luksuse hõngu.

Iga moodul koosneb aluskastist ehk veeresrvuaarist ja kahest teisaldatavast taimepotist. Moodulitesse on projekteeritud patendiga kaitstud unikaalne kaskaad- niisutussüsteem.

Ruumides mõjuvad taimeseinad originaalselt, tuues sisekujunduse elemendina erksust ja effekti nii kodus, tööl kui avalikes kohtades ,

Taimeseinad võivad olla ka praktilised täites maitsetaimede kasvatamise, vaheseseinte ja õhukvaliteedi parandamise funktsioone.

Lisaks siseruumidele, sobivad taimeseina moodulid vertikaalaedade ehitamiseks rõdudele, terassidele ja lehtlatesse, sest moodulid on ilmastikukindlad ning toodetud taaskasutatud materjalidest.

Mooduleid tellima

Mooduleid on valida kahes suuruses ja kahes värvitoonis.

Moodulitest ehitatud taimeseinas on taimi lihtne  hooldada ja vajaduse korral vahetada.

Erilahendused

Kui plaanite suurema taimeseina ehitust, pakume meeleldi vertikaalhaljastuse täislahendust. Soovi korral aitavad meie partnerid teid ka taimedevalikul ja edaspidisel hooldamisel.

Mooduleid on võimalik paigaldada piiramatu arv üksteise alla ja kõrvale vastavalt soovitud taimeseina suuruselele.

Mooduleid ühendades saab ehitada taimeseinu kus taimede ümberasetamine, asendamine ning kastmine ja hooldamine on lihtne.

Küsi pakkumist

Paigaldamisjuhised iseehitajale:

For privacy reasons YouTube needs your permission to be loaded. For more details, please see our Privaatsuspoliitika.
I Accept
For privacy reasons YouTube needs your permission to be loaded. For more details, please see our Privaatsuspoliitika.
I Accept